UDHËTIM & KULTURË

Artikuj

headache

Dhimbja e kokes dhe migrena »

23:26 | Dhimbja e kokes: Shefi juaj Po eshte e vertete shefi juaj mund tju shkaktoje dhimbje koke. Cdo gje qe ju irriton apo streson behet shkak…

Kos me vaj ulliri per te humb peshe »

yougurt

12:40 | Çdo përpjekje për të humbur peshë është e vështirë, por kërkimet e reja sugjerojnë se kosi me vaj të ullirit mund t’ju…

13 menyra si te reduktosh rrudhat »

rrudha

14:26 | A jeni te lodhur duke bere nje lufte kunder rrudhave? Besoj se po. Epo ne kemi mbledhur informacione nga studimet me te…

Nje lekure me e mire pas Menopauzes »

menopauz

13:48 | Si t’i jepni me shume ngjyra fytyres tuaj? Dituria dhe vetebesimi mund te rritet bashke me moshen por  kjo gje nuk eshte…